درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. درباره ما

درباره شرکت زیباسازان

شرکت زیباسازان در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است و ما مفتخر هستیم که از این سال تا به کنون خدمات و محصولات خود را به شما سروران عزیز ارائه داده‌ایم. ما از همان ابتدا بر این باور بوده ایم که بهترین تبلیغات اعتماد است، لذا همواره کوشیدیم تا بهترین کیفیت را با نازلترین قیمت در سراسر کشور ارائه دهیم. شرکت زیباسازان مهمترین اصل خود را رضایت مشتریان خود قرارداده است و هیچگاه از این اصل مهم پاپس نگذاشته. با وجود تمام فشارها و مشکلات ما سعی بر آن داشتیم که کیفیت محصولات خود را در بالاترین حد ممکن نگه داریم و متعاقب آن با افزایش قیمت حداقلی محصولات خود را عرضه نماییم. چرا که باور داریم رضایت مشتری، بیشترین و بزرگترین سود ماست و همین برای ما کافیست.

گروه ساختمانی زیباسازان مفتخر هستن که با سابقه کاری بیش از ده سال در خدمت پیمانکاران و سازندگان عزیز در راستای ارائه درب های ضد سرقت و درب های داخلی آپارتمان و لابی فعالیت می‌کند و بیش از صد ها پروژه انبوه را ساپورت کرده و آماده خدمات رسانی در حوزه فعالیتی خود به دیگر همکاران و پروژه داران عزیز می‌باشد.

شوروم دائمی در محل شرکت برقرار است و مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه به محل دفتر شرکت از محصولات دیدن فرمایند. بالغ بر بیش از چهل نمونه کار در شو روم دفتر موجود می‌باشد. اعم از درب های داخلی، درب لابی و درب ضد سرقت

فهرست